Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Solniczki i pieprzniczki

Solniczki i pieprzniczki oraz przyprawniki są bardzo praktycznym elementem zastawy stołowej. Subtelna szczypta pieprzu lub soli może uratować danie, a niesnaski przy stole z powodu nadmiaru słonego lub kwaśnego smaku zakłóciły już niejedno spotkanie.

Te z reguły niewielkie stołowe dodatki mogą z różnych materiałów: ze szkła lub porcelany z elementami stali nierdzewnej lub z tworzywa. Możecie dobrać je według gustu i upodobań, albo też zgodnie z tym, co najczęściej króluje na Waszym stole. Mogą być pojedyncze lub w zestawach. Najważniejsze, żeby zarówno korzystanie z nich, jak i uzupełnianie przyprawami czy mycie było po prostu wygodne.

Filtruj według

Urządzanie mieszkania może być fascynującą przygodą, zwłaszcza, gdy nie przywiązujecie zbyt wielkiej wagi do szczegółów. Co jednak jeśli i wspomniane tu detale burzą wam koncepcję i obracają wniwecz harmonijna aranżację? Poddać się i płynąć z nurtem będzie właściwą drogą. Wiele inspirujących motywów i przedmiotów dobierzecie w sklepie agusto, bo my także uważamy, że dodatki i detale są clou programu. Jeśli więc szukacie pięknej i eleganckiej zastawy stołowej oraz najróżniejszych dodatków, takich jak solniczki i pieprzniczki jesteśmy do Waszych usług.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się