Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Dzbanki i butelki

Jak się okazuje dzbanki i butelki mogą być również w dość oryginalnej odsłonie, bo obok klasycznych porcelanowych imbryków do kawy lub herbaty są tu produkty nietypowe. Choćby takie, jak dzbanki do ubijania mleka, dokładnie takie jakich bariści używają w kawiarni. Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji są bardzo precyzyjne. Manipulowanie nimi przy nalewaniu mleka odbywa się bez najmniejszego trudu. Są lekkie i po prostu wygodne. Ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej długo utrzymują temperaturę. Można je myć w zmywarce bez obawy, że się porysują lub dopadnie je rdza.

Filtruj według

Na klasyczne porcelanowe dzbanki zawsze jest moda. Białe, ecru lub w kolorze kości słoniowej pasują do każdego zestawu kubków, filiżanek lub szklanek. Pozwalają na przygotowanie dużej ilości ulubionego napoju i długo podtrzymują temperaturę. Jeśli natomiast wolicie szkło, wybór jest prosty – dzbanki z hartowanego szkła z poręcznym uchwytem będzie najlepszym rozwiązaniem.

Do letniej aranżacji stołu przyda się dzbanek z wkładem chłodzącym albo karafka z korkiem. Sok lub lemoniadę można podać w dzbanku, ale też inaczej. Zwłaszcza, gdy napoje zabieramy ze sobą. Szklane butelki z korkiem są nie tylko wygodne, ale też nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Dzbanki i butelki oraz wiele innych stołowych dodatków znajdziecie w naszej ofercie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się