Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafki grzewcze

Jedną z ważniejszych decyzji przed jakimi stoi właściciel lokalu gastronomicznego jest wyposażenie w najbardziej odpowiednie sprzęty, urządzenia oraz profesjonalne meble gastronomiczne. Chodzi tu przede wszystkim o to, aby wyposażenie było ergonomiczne i funkcjonalne. Ponadto należy uwzględnić kryterium długości eksploatacji. Wymiana sprzętu, a tym bardziej mebli gastronomicznych to nie tylko kwestia budżetu, ale też przerwa w działalności. 

W miejscach, który serwują jednorazowo duże ilości posiłków przydatne mogą okazać się szafy grzewcze, a właściwie specjalne stoły z szafkami z funkcją grzania.

Filtruj według

Tego typu meble utrzymują dania w odpowiedniej temperaturze. Idealnie sprawdzają się w firmach cateringowych i kantynach, ale też w dużych restauracjach. Są to stoły z konstrukcją spawaną ze stali nierdzewnej, które gwarantują odpowiednia izolację. Ponadto dysponują one odpowiednimi funkcjami, takimi jak termostat 0-90°C, czy też reset manualny. Są one wyposażone w grzałki z odpowiednią mocą, czyli 2000 W. Szafy grzewcze zamykane są stalowymi drzwiami, które jednocześnie stanowią barierę przed utratą ciepła. Tego typu meble szybko osiągają żądaną temperaturę i długo się wychładzają, bo stal użyta do ich produkcji jest bardzo dobrym izolatorem. Bez wątpienia przy tym rodzaju wyposażenia nie mamy ryzyka stygnięcia posiłków. 

Warto podkreślić, że meble gastronomiczne są najbardziej praktyczne na zapleczu gastronomicznym. Na etapie inwestowania w lokal mogą stanowić sporą część budżetu, ale są trwałe i nie będą wymagały specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych czy też konserwacji. Odpowiednio użytkowane z całą pewnością posłużą wiele lat. Stal nierdzewna to jeden z najlepszych materiałów dla gastronomii. Po pierwsze nie ulega korozji, po drugie nie wypacza się na skutek działania wysokiej temperatury. Takie meble naprawdę trudno uszkodzić nawet przy bardzo intensywnej pracy. Są również bardzo higieniczne ponieważ na ich bardzo gładkiej powierzchni nie zatrzymuje się brud i bakterie. Ich proste konstrukcje sprzyjają szybkiemu czyszczeniu. Zatem zyskujemy trwałe, a także bardzo bezpieczne meble na lata. Szafy grzewcze z naszej ofery wytwarza sprawdzony producent – firma Stalgast. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się