Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Długość [mm]
Konstrukcja
Filtruj

Wózki kelnerskie

Szybka i sprawna obsługa są niezwykle ważnym kryterium oceny lokalu gastronomicznego przez gości. Wykwalifikowany personel zazwyczaj radzi sobie nawet w sytuacjach natłoku klientów, ale czasem trzeba znacząco przyspieszyć wydawanie dań. Do tego celu idealnie nadają się różne typy wózków kelnerskich. Są one nieodzowne wszędzie tam, gdzie jednorazowo korzystamy z dużej ilości naczyń lub sztućców, czyli w hotelach, kantynach, cateringu jak również w salach bankietowych i domach weselnych.

Ważne, aby były mobilne oraz łatwe w prowadzeniu. Wówczas nie tylko ułatwiają dystrybucję naczyń, ale mogą też posłużyć przy wydawaniu dań. Są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Kolejną ważną ich cechą jest wytrzymałość, stąd też najczęściej produkowane są z rekomendowanej do gastronomii stali nierdzewnej lub wytrzymałego tworzywa. W ofercie naszego sklepu znajdują się wózki kelnerskie z obu tych materiałów od sprawdzonych producentów wyposażenia gastronomicznego firm: Stalgast oraz RedFox.

Oferowane przez nas wózki kelnerskie są w opcjach z dwiema lub trzema półkami i mają zróżnicowane wymiary. Półki mają optymalny rozstaw i odpowiednio dużą powierzchnię roboczą dla szybkiego i sprawnego załadunku. Wybrane modele mają półki głębokie. Można zatem w zależności od potrzeb i specyfiki lokalu gastronomicznego dopasować je do potrzeb. Wszystkie wózki wyposażone są w skrętne kółka, które bardzo sprzyjają precyzyjnemu manewrowaniu między stolikami, w windzie lub w wąskich przejściach. Wózki kelnerskie są bardzo stabilne, bo ich kółka można blokować hamulcem na czas postoju. Ponadto wózki są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości. Szczególne walory mają te, które powstały ze stali nierdzewnej. Mianowicie są one bardzo odporne na działanie wilgoci i płynów oraz wysokie temperatury. Stanowią bardzo mocne konstrukcje spawane. Półki są przetłoczone i zatrzymują postawione na nich naczynia. Wytrzymują duże obciążenie.

Wózki kelnerskie są idealne do obsługi dużej ilości gości, a materiały z których je wykonano gwarantują wieloletnią eksploatację. Podnoszą komfort pracy kelnerów. Nieskomplikowana konstrukcja, estetyka wykonania i łatwość w utrzymaniu czystości są ich dodatkowym walorem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się