Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wózki transportowe

W branży gastronomiczno – hotelarskiej, jak również w sklepach bardzo przydatne są wszelkie typu wózki transportowe. Ich zadaniem jest szybkie przetransportowanie różnorodnego asortymentu np. ze strefy dostaw do magazynu, lub też do innych miejsc w obrębie zaplecza. To bardzo wygodny sposób, gdy nieduże sprzęty, naczynia czy też inne przedmioty trzeba dostarczyć do odleglejszej sali lub pomieszczenia. Wózki transportowe są też użyteczne przy organizowaniu imprez na zewnątrz budynku. Oczywiście są także pomocne w przypadku załadunku niezbędnego wyposażenia o niewielkich gabarytach do samochodu.

Filtruj według

Tak więc, te stosunkowo lekkie i raczej niewielkie sprzęty sprawdzają się na wielu polach. Najczęściej ich konstrukcja to połączenie platformy i rączki na mobilnych kółkach. Wózki transportowe platformowe mają różne wymiary. Ze względu na raczej niedużą powierzchnię łatwo nimi operować, bo są lekkie i zwrotne.

Warto podkreślić, że wózki z naszej oferty są z mocnego i odpornego materiału, czyli stali nierdzewnej. Dla łatwej nawigacji kółka przy rączce są obrotowe. Co więcej ich obudowa również jest ze stali nierdzewnej. Platforma, jak i pozostałe elementy tworzą mocną konstrukcję spawaną. Z pewnością takie połączenie jest wytrzymalsze, a materiał doskonale sprawdza się w takich warunkach użytkowania. Zatem załadunek nawet sporego obciążenia jest bezpieczny i wózek nie odkształci się.

Stal tego typu prawie nie poddaje się urazom mechanicznym, jak i nie zużywa się tak szybko jak drewno. Jest odporna na wilgotne środowisko, a nawet więcej - nie trawi jej korozja. Ma dość gładką powierzchnię, co sprzyja szybkiemu myciu. To w gastronomii, gdzie są wysokie standardy czystości, bardzo istotna zaleta.

W ofercie naszego sklepu posiadamy rożne rodzaje wózków gastronomicznych, takich jak wózki kelnerskie do transportu posiłków i naczyń oraz wózki do pojemników i szpilkowe do talerzy. Ponadto mamy funkcjonalne pomocniki kelnerskie. Agusto.pl to szeroka gama produktów przeznaczonych do profesjonalnej gastronomii. Nasi dostawcy są gwarantem sprawdzonych rozwiązań i dokonują selekcji najlepszych materiałów. Dbają o estetykę i odpowiednie wykończenie. Zapraszamy do naszego sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się