Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pomocniki kelnerskie

Na pierwszy rzut oka pomocniki kelnerskie to bardzo prosty sprzęt. Jednak przy dokładniejszej analizie od razu widać, że nie jest to przypadkowe wyposażenie. Co prawda ich funkcja jest zbliżona do wózków kelnerskich, ale modele w naszej ofercie są bardziej przemyślane.

Występują one w rożnych opcjach i wymiarach, po to aby łatwo można je dopasować do miejsca przeznaczenia. Ze względu na estetykę wykonania mogą być eksponowane na sali restauracyjnej bądź w kawiarni.

Bardzo często pomocniki kelnerskie stanowią uzupełnienie wyposażenia baru, bo dzięki nim barmani mają wszystkie niezbędne akcesoria w zasięgu ręki. Są również doskonałym przedłużeniem blatu roboczego. Zwłaszcza, że mają różne wielkości.

Filtruj według

Najczęściej występują w wersji z czterema lub pięcioma pojemnikami GN ¼, dzięki czemu idealnie porządkują drobne przybory stołowe lub sztućce. Pozostała część górnego blatu służy do przewożenia zastawy stołowej i szkła oraz serwetek. Ponadto mogą posłużyć jako pomoc przy serwowaniu dań. Natomiast dolny poziom bywa też często wykorzystany na przedmioty o większych gabarytach.

Jeśli chodzi o materiał i projekt pomocnika, to producenci zastosowali prostą, ale wytrzymałą konstrukcję. Jako materiał posłużyła niezawodna i jakże częsta w gastronomii stal nierdzewna. Całość jest łączona dzięki technice spawania, a więc bardzo solidna. Ponadto pomocniki wyposażono w cztery skrętne kółka, co zwiększa możliwość manewrowania nawet przy sporym obciążeniu. Aby kółka nie ulegały zużyciu zastosowano w nich obudowy z trwałej stali nierdzewnej. Zatem konstrukcja, jak i materiał do produkcji, gwarantują długi czas eksploatacji.

W ofercie mamy też inny rodzaj pomocników, a mianowicie sprzęt w rodzaju szafki na kółkach. Po pierwsze są one większe od poprzednich pomocników. Po drugie mają inne zastosowania. Oferują większą przestrzeń blatu. Ponadto jego powierzchnia jest przetłoczona i zapobiega zsuwaniu się zastawy. W wygodnej szafce z drzwiami przesuwnymi można umieścić dużą ilość przyborów lub akcesoriów niezbędnych na sali obsługi gości. Podobnie jak poprzedni sprzęt te egzemplarze także są ze stali nierdzewnej. Są zatem solidnie wykonane (konstrukcja spawana) i przeznaczone do długiego użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie naszego sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się