Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Meble cateringowe

Usługi cateringowe wymagają specjalistycznego wyposażenia. To często masowe imprezy okolicznościowe lub festyny. Niektóre z nich odbywają się pod gołym niebem, natomiast inne wewnątrz budynków. Nie tylko jakość serwowanego jedzenia, ale też wygodna aranżacja miejsca do jego spożywania jest tutaj tak samo istotna. Komfortowo zorganizowana przestrzeń wpływa na dobrą opinię o imprezie. Dlatego też niezbędne są przystosowane do tego typu wydarzeń specjalistyczne meble cateringowe.

Nasza propozycja w tym zakresie to, uniwersalne meble cateringowe produkowane przez firmy: Stalgast oraz Hendi. Ze względu na różne rodzaje świadczonych usług cateringowych, w firmie cateringowej niezbędne są meble różnego typu, o różnych wymiarach i kształtach lub nawet kolorach. Do najważniejszych należą: stoły lub stoliki koktajlowe, krzesła, ławy i ławki.

Filtruj według

Bez względu na rodzaj mebli, każdy produkt musi spełniać odpowiednie kryteria. Branża cateringowa działa w specyficznych warunkach. Często wstępem do organizacji jest odpowiedni środek transportu. Należy pamiętać o tym, że meble cateringowe muszą zmieścić się do samochodu dostawczego. Dlatego większość modeli można łatwo złożyć lub zdemontować. Wiele produktów z naszej oferty składa się do formatu walizki i zajmuje naprawdę niewiele miejsca. To ważne również ze względu na magazynowanie.

Poza tym wszystkie meble cateringowe muszą być stabilne i bezpieczne dla osób z nich korzystających. Naprawdę trudno eksponować dania lub naczynia na stołach o słabej konstrukcji. Zarówno blaty, jak i nogi powinny być z materiałów do tego przeznaczonych. Ponadto powinny być lekkie i estetyczne.

Liczący się na rynku producenci tak wybierają materiały, aby ich meble cateringowe były zarówno trwałe jak i łatwe do utrzymania w czystości. Jeśli chodzi o powierzchnie płaskie mebli, to najczęściej tworzywa o gładkich powierzchniach. Ponadto mają bardzo dokładne wykończenie. Są odporne na zarysowania lub odkształcenia i wystarczą na dłużej. Tego typu trwałym materiałem jest polietylen HDPE. Również nogi lub nóżki w meblach są z solidnych profili metalowych. Dodatkowo są one malowane metodą proszkową, dzięki czemu nie niszczy ich intensywna eksploatacja.

Polecamy nasze meble cateringowe. Są one funkcjonalne, trwałe i estetyczne.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się