Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Artykuły bufetowe

Im atrakcyjniejsze artykuły bufetowe, tym lepsze wrażenia gości podczas bankietu lub przyjęcia. Stąd też, tak wielka różnorodność tego typu asortymentu. Z jednej strony liczy się tutaj wygodny serwis, jednak z drugiej równie ważne są wrażenia estetyczne zaprezentowanego menu. Niektóre z artykułów raczej przypisane są do bufetu śniadaniowego, natomiast inne są bardziej uniwersalne.

Filtruj według

Często oprawa stołu bufetowego daje wyobrażenie o jakości usług gastronomicznych restauracji lub hotelu. Dlatego przy wyposażeniu tego typu nie warto ograniczać budżetu do niezbędnego minimum. To właśnie ta dziedzina, w której nie tylko jakość dań, ale sposób ich prezentacji jest kluczowy i wpływa na opinię o miejscu. Z tego względu artykuły bufetowe zaprezentowane w naszym sklepie są zarówno w wersji ekonomicznej, jak i ekskluzywnej. Dlatego też naszymi dostawcami są firmy specjalistyczne takie, jak: APS Germany, Hendi, Stalgast, które produkują wyposażenie bufetowe w najwyższym standardzie.

Spora grupa tych produktów jak, na przykład ekspozytory i dyspensery stanowi żelazne wyposażenie śniadań hotelowych w formie szwedzkiego stołu. Mamy tu wszelkiego rodzaju dyspensery na: płatki; napoje oraz ekspozytory. Ponadto oferujemy kompletne wyposażenie bufetu ciepłego, czyli podgrzewacze bufetowe i kociołki do zup. Bufet zimny również wymaga odrębnego asortymentu, bo te artykuły spożywcze na przykład wędliny lub sery wymagają odpowiedniej temperatury i serwisu. Aby je odpowiednio wyeksponować potrzebne są tace do serwowania z wkładami chłodzącymi.

Ciekawą prezentację dań zapewniają także całościowe kompletne systemy bufetowe lub ich poszczególne elementy. Są one zaprojektowane w harmonijny i przemyślany sposób. Zazwyczaj dominują tu celowo wybrane materiały. Często dominuje drewno i szkło, ale też opalizujący metal. Stanowią one wręcz idealne tło dla bardzo często serwowanych na bufetach dań typu finger food. Świetnie też wpisują się w trendy kulinarne. Nie zapominajmy, że kulinaria lubią nowości i chłoną wpływy kuchni z różnych regionów świata. Wiele tu ciekawostek takich jak platery z łupka, czy półmiski bufetowe ze szkła z oryginalną fakturą. Wymyślne, a często także nieregularne kształty i forma jest tutaj na pierwszym planie i buduje charakterystyczną wizję serwowania przekąsek, dań i deserów.

Artkuły bufetowe w agusto.pl są wykonane z wielką dbałością o jakość i funkcjonalny serwis.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się