Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Meble ze stali nierdzewnej są uniwersalne i przystosowane do każdego konceptu lokalu gastronomicznego

Wysłany dnia:1 Rok temu
Ulubione0

Najważniejsze rodzaje mebli ze stali nierdzewnej

Pracę Szefa Kuchni i kucharzy w profesjonalnej kuchni można porównać do muzykow grających w orkiestrze. Jeden fałszywy ton może spowodować kulinarną katastrofę. Prostym przepisem na sukces jest harmonijnie rozplanowana i wyposażona kuchnia wraz z przyległymi pomieszczeniami. Już od początku, czyli na etapie projektu technologicznego warto wybrać najbardziej funkcjonalne rozwiązania uwzględniające powierzchnie magazynowe lub zmywalnię oraz pomieszczenia dla pracowników. Pamiętając oczywiście o tym, że muszą być one zgodne z przepisami Sanepidu.
Meble ze stali nierdzewnej odpowiadają niemalże na wszystkie potrzeby. Wśród najważniejszych rodzajów są:
Blaty nierdzewne, podstawy i stoły robocze – stanowią część całkowitych ciągów roboczych, opracowanych z myślą o pracy zoptymalizowanej pod kątem wydajności, szybkości oraz bezpieczeństwa. Dzięki nim wszystkie etapy obróbki przebiegają płynnie i precyzyjnie. Pracownicy mają odpowiedni komfort, a jakość ich pracy przekłada się na wysokie noty Klientów obiektów gastronomicznych

Szafy i szafki, półki wiszące – są dostępne w najróżniejszych konfiguracjach i wymiarach, od stojących, po wiszące. Niektóre są zamykane, natomiast inne otwarte. Organizują system przechowywania, tak, aby personel łatwo mógł sięgnąć po wszystko, co niezbędne w danej chwili. Są tutaj szafy porządkowe, grzewcze i magazynowe.
Stanowiska robocze – to wygodne moduły dzięki, którym czynności wszystkie czynności odbywają się sprawnie i w tempie. Do tej grupy należą płyty robocze, jak i stanowiska neutralne.

Regały gastronomiczne – solidnie wykonane i stabilne porządkują system przechowywania. Ze względu na urozmaicone półki kryją w sobie olbrzymi potencjał. Specjalistyczne systemy z półkami gretingowymi lub perforowanymi sprawdzają nie tylko w pomieszczeniach zmywalni lub magazynu z powodzeniem mogą też zaistnieć w kuchni.

Baseny i zlewy gastronomiczne – mają odpowiednie kształty i konstrukcje sprzyjające tak ważnej w gastronomii higienie. Ze względu na rodzaj wysokiej jakości stali, gwarantują 100% niezawodność i trwałość w ekstremalnych warunkach, czyli permanentnym kontakcie z wodą i nierzadko w wysokich temperaturach.

Dlaczego stal nierdzewna zadomowiła się na stałe w gastronomii?

Mało jest materiałów, które tak jak stal bez ustanku mogą być poddawane najwyższej próbie. Wysokie temperatury, opary i ciągły kontakt z wodą to tylko krótka lista czynników, którym poddane są wszystkie powierzchnie profesjonalnej kuchni. Do tego dochodzi sprostanie wysokiemu standardowi higieny i możliwość bezpiecznego kontaktu z żywnością. Producenci mebli ze stali nierdzewnej zaoferowali optymalne rozwiązanie w postaci poszczególnych mebli, które łatwo można zestawić w ciągi, tworząc w ten sposób aranżację nowoczesnej i przede wszystkim wydajnej kuchni.

Meble nierdzewne to trwałość, ergonomia i wysoki standard higieny

Meble zostały tak świetnie przyjęte, bo są trwałe i podołają nawet najbardziej wyśrubowanym oczekiwaniom. Nie są podatne na korozję i właściwie nie można ich uszkodzić w sposób mechaniczny. Ich powierzchnie są odporne na zarysowania i działanie kwasów. Dobrego wyglądu nie zakłócają plamy z barwiących przypraw i składników. Błyskawicznie się je myje, zwłaszcza, że mają super gładkie powierzchnie. Utrzymaniu czystości sprzyjają przyjazne higienie i bardzo szczelne konstrukcje, bez jakichkolwiek zakamarków i wgłębień, które łatwo mogłyby stać się siedliskiem drobnoustrojów. Stały się godnym odpowiednikiem mebli gastronomicznych. Ich walory i estetyczną formę docenili również producenci mebli kuchennych do domu i coraz częściej stalowe blaty lub fronty pojawiają się w nowoczesnych aneksach kuchennych

Zostaw komentarz
Zostaw odpowiedź
Proszę zaloguj się, aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się