Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wsparcie

Wysłany dnia:7 miesiące temu
Ulubione0

KIEDY?

Termin składania wniosków wypada od 30.06.2021 r. do 14.07.2021 r. tylko i wyłącznie przez aplikację https://snow-dip.dolnyslask.pl/ .

KTO MOŻE SKŁADAĆ WNIOSKI?

WNIOSKODAWCA, KTÓRY: posiada status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, posiada wpis do CEIDG, nie zawiesił swojej działalności, posiada i prowadzi działalność na terenie województwa dolnośląskiego w związku z pandemią ma trudności finansowe, udokumentuje że jego sytuacja finansowa uległa pogorszeniu poprzez zakłócenia w funkcjonowaniu gospodarki, oraz zawieszenie działalności usług gastronomicznych, poprzez spadek obrotów o co najmniej 30% w porównaniu do średniorocznych obrotów. nie zalega z płatnościami podatków i składek na ZUS/KRUS nie posiadał trudnej sytuacji finansowej przed pandemią Covid.

JAKA KWOTA:

Według harmonogramu przewidziano 40 471 609,02 zł. Minimalna wartość wydatków kwalifikowalnych projektu wynosi 30 000 PLN, a maksymalna wartość wydatków kwalifikowalnych projektu wynosi 400 000 PLN. Poziom dofinansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców wynosi do 80% wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

NA CO MOŻNA PRZEZNACZYĆ DOFINANSOWANIE:

wprowadzenie do działalności nowych usług innych niż te dotychczas podane wg klasyfikacji kodów PKD, w celu ochrony przed skutkami pandemii Covid. poszerzenie katalogu usług firmy o nowy rodzaj usług ulepszenie usług dotychczas oferowanych w lokalu Dodatkowo punktowane we wniosku będą projekty, które zapewnią efekt ekologiczny, na przykład modernizacja, lub rozbudowa linii produkcyjnych, a także lepsza gospodarka odpadami. Jak możemy pomóc: pomoc w tworzeniu kosztorysu do wniosku fachowe doradztwo w doborze sprzętu, który idealnie wpasuje się w kryteria wniosku szkolenie z zakresu właściwej obsługi naszych urządzeń w celu obniżenia kosztów funkcjonowania Twojego lokalu wsparcie posprzedażowe pomoc w rozliczeniu dofinansowania Szczegółowe informacje: http://www.dip.dolnyslask.pl/skorzystaj/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/1612-1-5-d-wsparcie-dla-msp-dotknietych-skutkami-epidemii-covid-19-konkurs-dotyczacy-zakupu-ruchomych-srodkow-trwalych-i-wartosci-niematerialnych-i-prawnych-420-21.html e-mail: info.dip@umwd.pl telefon: 71 776 58 13 bezpośrednio w siedzibie: DIP - Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław

Zostaw komentarz
Zostaw odpowiedź
Proszę zaloguj się, aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się