Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Zestaw 3 noży japońskich w drewnianym pudełku Megumi Satake HG8165W

Charakterystyka noży z zestawu w drewnianym pudełku Megumi Satake 

  • Klinga z nierdzewnej stali wysokowęglowej 420J2
  • Okrągła rękojeść z naturalnego drewna magnolii
  • Mycie ręczne
  • Twardość ostrza 56 HRC
  • Opakowanie z drewna – japoński minimalizm i prostota

339,00 zł (brutto)
275,61 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni przy dostępnym produkcie

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Kod produktu:
HG8165W
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

W zestawie znajdują się 3 doskonale uzupełniające się  japońskie noże z serii Megumi marki Satake. Nóż szefa kuchni jest przeznaczony do krojenia mięsa, ryb, warzyw, owoców. Nóż Santoku Bunka różni się od noża Szefa długością ostrza, jest ono krótsze. Może wykonywać podobne czynności krojenia jak nóż Szefa. Ostatni z noży – uniwersalny ma krótkie dwunastocentymetrowe ostrze i jest bardzo precyzyjny. Wszystkie noże są wykonane ze stali 420J2 i hartowane do twardości 56 HRC. Idealne sprawdzają się w domowej kuchni. Noże są zapakowane w drewniane pudełko zaprojektowane w duchu japońskiego minimalizmu. Świetnie nadają się na prezent. 

Poniżej opisy noży z zestawu

1. Nóż Szefa Kuchni 21 cm Megumi Satake

To najlepszy nóż do rozpoczęcia kulinarnej przygody z kuchnią japońską. Służy do krojenia, porcjowania, siekania, wykrawania. Ma duże ostrze i może być użyty do różnych produktów: mięsa, warzyw, owoców. Jest ostry i idealnie wyważony. Bardzo ułatwi pracę Szefowi Kuchni. Twardość rdzenia noża dochodzi do 56 stopni HRC w skali Rockwella. Całkowita długość noża to 33,8 cm, samo ostrze ma 21 cm długości. Wykonano je z wytrzymałej, wysokowęglowej stali nierdzewnej 420J2. Jest zakończone ostrym czubkiem. Nóż jest bardzo precyzyjny. Ten nóż waży niewiele, raptem 118 g, więc łatwo nim manipulować. Rękojeść jest z lekkiego, naturalnego drewna magnolii. Nóż jest bardzo uniwersalny i będziemy mogli eksploatować go bardzo długo i intensywnie.  

Zaleca się mycie ręczne łagodnym detergentem i wytarcie miękką ściereczką. Zgodnie ze sztuką odpowiedniego ostrzenia noży japońskich należy dbać o stan ostrości noża. 

2. Nóż Santoku Bunka 17 cm Megumi Classic

Santoku służy do krojenia mięsa, warzyw, owoców oraz do krojenia dużych kawałków. Jest ostry i idealnie wyważony. Twardość rdzenia noża dochodzi do 56 stopni HRC w skali Rockwella. Całkowita długość noża to 29,7 cm, samo ostrze ma 17 cm długości. Wykonano je z wytrzymałej, wysokowęglowej stali nierdzewnej 420J2. Jest zakończone ostrym czubkiem. Nóż jest bardzo precyzyjny. Ten nóż waży niewiele, raptem 117 g, więc łatwo nim manipulować. Rękojeść jest z lekkiego, naturalnego drewna magnolii. Będzie trafionym prezentem dla miłośników sztuki kulinarnej.

3.Nóż uniwersalny 12 cm Megumi Satake

Nóż Satake Megumi Uniwersalny jest krótki i bardzo poręczny. Rewelacyjnie spisuje się w krojeniu składników o niedużych gabarytach. Idealnie kroi pomidory. Może być też używany do obierania warzyw i owoców. Długość całkowita noża to 23,3 cm, samo ostrze ma 12 cm. Wykonano je z wytrzymałej, wysokowęglowej stali nierdzewnej 420J2. Jest zakończone ostrym czubkiem. Twardość rdzenia noża uniwersalnego Satake wynosi 56 HRC w skali Rockwella i gwarantuje zachowanie ostrości. Nóż jest bardzo precyzyjny i ostry. Ten nóż waży niewiele zaledwie 52 g, bardzo łatwo nim operować. Rękojeść jest z lekkiego, drewna magnolii. Nóż jest bardzo przydatny przy wszystkich czynnościach krojenia, przy których tradycyjny nóż Szefa Kuchni jest po prostu zbyt długi i przez to niewygodny.

Noże z zestawu są ze stali nierdzewnej 420J2 i mają perfekcyjny wygląd 

Te noże wykonano z materiału najwyższej klasy. Do wyrobu klingi noży użyto wysokowęglowej stali nierdzewnej 420J2, o następujących zaletach:

  • Odporność na korozję
  • Podatność przy ostrzeniu
Dane techniczne
HG8165W

Opis

materiał wykonania
stal nierdzewna 420J2
zastosowania
nie można myć w zmywarce
Twardość HRC
56 HRC
Rękojeść
drewno magnoliowe
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Inne produkty w tej samej kategorii (32)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się