Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Patelnia miedziana Prima Matera 28 cm de Buyer D-6224-28

Charakterystyka patelni miedzianej de Buyer

  • Średnica 28 cm
  • Wysokość 4,0 cm
  • Grubość 2 mm
  • 90% miedzi - 10% stali nierdzewnej
  • Miedź na zewnątrz dla równomiernego rozprowadzania ciepła
  • Stal nierdzewna wewnątrz dla łatwego czyszczenia
  • Ferromagnetyczne dno  do wszystkich płyt grzewczych, także indukcyjnych 
  • Ergonomiczny nienagrzewający się uchwyt ze stali nierdzewnej 
1 337,19 zł (brutto) 1 573,17 zł
(1 337,19 zł szt.)
1 087,15 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Kod produktu:
D-6224-28
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Miedziana patelnia Prima Matera de Buyer powstała w 90% z cennej miedzi. Ścianki patelni mają wysokość 4 cm, a średnica 28 cm.  Ścianki wewnętrzne wykonano ze stali nierdzewnej. Patelnia jest bardzo wytrzymała. Ma wielowarstwowe dno ferromagnetyczne. Takie dno umożliwia szybkie gotowanie i równomierne rozprowadzanie ciepła na całej patelni. Ergonomiczny uchwyt patelni nie nagrzewa się. Patelni miedzianych de Buyer można używać na płycie indukcyjnej i innych rodzajach kuchenek. Praktycznie nie ulegają one uszkodzeniom. Przestrzegając zasad konserwacji możne je eksploatować wiele lat. Patelni nie należy myć w zmywarce. Ponieważ patelnia ma idealnie gładkie powierzchnie mycie jest bardzo łatwe. Do zachowania pięknego wyglądu i połysku należy używać pasty do czyszczenia miedzi D-4200-01N. W tych pięknych patelniach można nie tylko gotować, ale również serwować potrawy.

Patelnie miedziane de Buyer to trwałość, higiena i wygląd

W patelniach użyto 2 rodzajów trwałych materiałów: 

  1. 90% miedź,
  2. 10% stal nierdzewna. 

Miedź uznawana jest za wartościowy metal. Wyróżnia się dużą trwałością. Ma jakość odpowiednią do swojej ceny. Miedziane patelnie kupujemy do wieloletniego użytku. Praktycznie nie ulegaja uszkodzeniom. Ścianki zewnętrzne wyprodukowano w całości z miedzi. Wnętrze patelni wykonano ze stali nierdzewnej. Jest ona gładka i uniemożliwia namnażanie bakterii w zarysowaniach. Gotowanie staję się bardziej higieniczne. Do takich powierzchni nie przywierają gotowane potrawy.

Ferromagnetyczne dno - gotowanie na indukcji, równomierne rozprowadzanie ciepła i ekonomiczne gotowanie

Stal ferromagnetyczna umożliwia gotowanie na płycie indukcyjnej. Ma dodatkowe zalety nie odkształca się w wysokiej temperaturze. Nie poddaje się korozji i jest bardzo odporna. Płaskie i gładkie dno ferromagnetyczne zapobiega stratom energii cieplnej. Ścianki zewnętrzne patelni wykonane są z miedzi. Przy takiej konstrukcji ciepło jest równomiernie rozprowadzane nie tylko na dnie, ale i na ściankach. Smażenie odbywa się w krótszym czasie. Możemy też bardzo szybko podgrzać większą ilość potrawy.

Zdrowsze posiłki w patelniach z wnętrzem ze stali nierdzewnej

Podczas przygotowania posiłków, zwłaszcza w wysokich temperaturach, składniki naczyń mogą wiązać się z żywnością. Warto więc zwracać uwagę na to, z czego wyprodukowano naczynia, w których gotujemy. Dlatego lepiej zainwestować w materiały, które wykazują dużą obojętność i nie reagują z żywnością. Taka właśnie jest stal nierdzewna, czyli wnętrze naszych patelni.

Estetyka i łatwe mycie patelni miedzianych de Buyer 

Patelnie miedziane to walory estetyczne. Mycie i konserwacja są bardzo proste. Dla  zachowania ładnego wyglądu i połysku warto używać przeznaczonej do tego celu pasty. Odrobinę pasty nanosimy na powierzchnię i polerujemy. Można też spróbować domowego sposobu czyszczenia octem i solą kuchenną. 

 

 

Dane techniczne
D-6224-28

Opis

Materiał ogólnie
miedź
Wysokość [mm]
40 mm
Średnica [mm]
280 mm
Zastosowania
nie można myć w zmywarce
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Akcesoria i pasujące produkty
Inne produkty w tej samej kategorii (32)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się