Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Rondel konikalny miedziany 1,7 l Prima Matera D-6236-20 de Buyer

Charakterystyka rondla konikalnego de Buyer

 • Pojemność 1,7 l
 • Średnica 20 cm
 • Wysokość 7,2 cm
 • Grubość 2 mm
 • 90% miedzi - 10% stali nierdzewnej
 • Miedź na zewnątrz dla równomiernego rozprowadzania ciepła
 • Stal nierdzewna wewnątrz dla łatwego czyszczenia
 • Konikalny kształt dla szybkiego redukowania płynu w potrawie
 • Ferromagnetyczne dno  do wszystkich płyt grzewczych, także indukcyjnych
 • Ergonomiczny nienagrzewający się uchwyt ze stali nierdzewnej
1 406,20 zł (brutto) 1 654,35 zł
1 143,25 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Produkt na zamówienie dostawa w przeciągu 7-10 dni
Kod produktu:
D-6236-20
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Rondel konikalny Prima Matera de Buyer powstał w 90% z miedzi. Ścianki rondla mają wysokość 7,2 cm, a średnica 20 cm.  Ścianki wewnętrzne są wykonane ze stali nierdzewnej. Rondel jest bardzo trwałym produktem. Rondel ma konikalny kształt. Ścianki są zaokrąglone. Dlatego możemy dokładnie wymieszać gotowaną płynną zawartość. Posiada wielowarstwowe dno ferromagnetyczne. Takie dno umożliwia szybkie gotowanie i równomierne rozprowadzanie ciepła w całym rondlu. Ergonomiczny uchwyt rondla nie nagrzewa się. Rondli miedzianych de Buyer można używać na płycie indukcyjnej i innych rodzajach kuchenek. Praktycznie nie ulegają one uszkodzeniom. Przestrzegając zasad konserwacji możne je eksploatować wiele lat. Do tego rondla pasuje pokrywka D-3709-20. Nie należy ich myć w zmywarce. Ponieważ rondel ma idealnie gładkie powierzchnie mycie jest bardzo łatwe. Do zachowania pięknego wyglądu i połysku służy pasta do czyszczenia miedzi D-4200-01N. Rondel konikalny z miedzi jest bardzo przydatny w cukiernictwie oraz do redukowania.

Rondle miedziane de Buyer to trwałość, higiena i wygląd

Materiały użyte w rondlach to: 

 1. 90% miedź,
 2. 10% stal nierdzewna. 

Miedź przynależy do bardzo cennych metali. Jest bardzo trwałym materiałem. Garnki i rondle z miedzi mogą być używane przez wiele lat. Prawie nie ulegają zniszczeniu. Ścianki zewnętrzne wyprodukowano w całości z miedzi. Wnętrze rondli wykonano ze stali nierdzewnej. Jest ona gładka i uniemożliwia namnażanie bakterii w zarysowaniach. Gotowanie staję się bardziej higieniczne. Do takich powierzchni nie przywierają gotowane potrawy.

Ferromagnetyczne dno - gotowanie na indukcji, równomierne rozprowadzanie ciepła i ekonomiczne gotowanie

Dno solidne i grube wykonano ze stali  ferromagnetycznej. Taka stal umożliwia gotowanie na płycie indukcyjnej. Poza tym nie odkształca się w wysokiej temperaturze. Nie ulega procesowi korozji i jest bardzo odporna. Płaskie i gładkie dno ferromagnetyczne zapobiega stratom energii cieplnej. Ścianki zewnętrzne rondla wykonane są z miedzi. Przy takiej konstrukcji ciepło jest równomiernie rozprowadzane nie tylko na dnie, ale i na ściankach. Proces gotowania przebiega szybko. Możemy też bardzo szybko podgrzać większą ilość potrawy. Idealne naczynie do redukowania zbyt dużej ilości płynu w potrawie, np. sosu.

Zdrowsze posiłki w rondlach z wnętrzem ze stali nierdzewnej

Standardy zdrowotne są bardzo istotne. Dobrze gdy przygotowujemy posiłki w zdrowych naczyniach. Wiele szkodliwych składowych naczyń przedostaje się do żywności podczas przygotowania posiłków, zwłaszcza w wysokich temperaturach. Tutaj z pomocą przychodzą materiały, które wykazują dużą obojętność i nie reagują z żywnością. Taka właśnie jest stal nierdzewna, czyli wnętrze naszych rondli.

Estetyka i łatwe mycie rondli miedzianych de Buyer 

Francuskie rondle miedziane prezentują bardzo estetycznie. Są funkcjonalne. Mycie i konserwacja jest bardzo prosta. Dla  zachowania ładnego wyglądu i połysku należy używać przeznaczonej do tego celu pasty. Odrobinę pasty nanosimy na powierzchnię i polerujemy. Można też spróbować domowego sposobu czyszczenia octem i solą kuchenną. 

Dane techniczne
D-6236-20

Opis

Materiał ogólnie
miedź
Wysokość [mm]
72 mm
Średnica [mm]
200 mm
Zastosowania
nie można myć w zmywarce
Grubość
2 mm
Pojemność [litry]
1,7
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Akcesoria i pasujące produkty
Inne produkty w tej samej kategorii (32)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się