Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Rondel Tom-Gast 0,7 l P1-2108-13

Charakterystyka rondla Tom-Gast

 • Pojemność 0,7 l
 • Średnica 13 cm
 • Wysokość 5,0 cm
 • Najwyższej jakości stal nierdzewna 18/10 z satynowym wykończeniem
 • Tłoczony z jednego kawałka stali
 • Beznitowe mocowania uchwytów dla lepszej higieny
 • Trzywarstwowe dno sandwich
 • Do stosowania na wszystkich typach płyt grzewczych, także indukcyjnych
 • Nadaje się do mycia w zmywarkach przemysłowych
 • Gwarancja 5 lat
 • Wywinięte i zaokrąglone ranty
55,79 zł (brutto) 66,42 zł
(55,79 zł szt.)
45,36 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Kod produktu:
P1-2108-13
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Satynowy rondel Tom-Gast jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Jego ścianki mają wysokość 5 cm, a średnica 13 cm. Jest bardzo trwały. Został wytłoczony z jednego kawałka stali. Rondel jest  bardzo solidny. Dno typu „sandwich” składa się z 3 warstw. Każda warstwa to inny rodzaj trwałego materiału. Rondel ma wentylowany, nienagrzewający się uchwyt. Jest on beznitowo mocowany. Można go używać na płycie indukcyjnej i innych rodzajach kuchenek. Rondle Tom-Gast podlegają 5 letniej gwarancji. Gładkie powierzchnie rondla ułatwiają jego mycie. Rondel jest przeznaczony do eksploatacji przez wiele lat.

Rondle Tom-Gast są tłoczone z jednego kawałka stali

Takie rondle mają większą trwałość ze względu na brak naprężeń materiałowych. Bez ryzyka rozszczelnienia np. w wyniku upadku lub przegrzania. Dużą zaletą jest materiał w 100% powierzchni ze stali nierdzewnej 18/10.

Rondel ze stali nierdzewnej 18/10 to trwałość, wygląd i higiena

Właściwości antykorozyjne stali nierdzewnej znamy również z domowej kuchni. Mniej znana jest natomiast stal nierdzewna 18/10 i zalety. Dzięki zawartości niklu otrzymujemy większą trwałość i połysk. Znacznie większą odporność na zarysowania i wyjątkową gładkość. Mniej zarysowań to utrudnienie dla bakterii, którym bardzo trudno jest namnażać się w mikro-przestrzeniach.

Zdrowsze posiłki w rondlach ze stali 18/10

Wiele szkodliwych składowych naczyń przedostaje się do żywności podczas przygotowania posiłków, zwłaszcza w wysokich temperaturach. Tutaj z pomocą przychodzą materiały, które wykazują dużą obojętność i nie reagują z żywnością. Tak zachowują się powierzchnie ze stali 18/10.

Rondle przeznaczone do zmywarek przemysłowych

W zmywarkach używa się szczególnie mocnej chemii. Środki te mogą uszkodzić rondel lub zmniejszyć jego trwałość. Tak może się dziać z garnkami nie przystosowanymi do profesjonalnej gastronomii. Profesjonalne rondle Tom-Gast można myć w zmywarkach przemysłowych nie tracąc 5 letniej gwarancji.

Trzywarstwowe dno „sandwich”- gotowanie na indukcji i kumulacja ciepła

Stal 18/10 poza całą masą zalet ma jedną wadę – nie nadaje się do gotowanie na indukcji. Dlatego stworzyliśmy trzywarstwowe dno:

 1. stal 18/10,
 2. aluminium,
 3. stal 18/0.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wewnętrzna warstwa stali 18/10 zapewnia gładkość, higienę i wysoką obojętność na gotowaną żywność. Gwarancją szybkiego i równomiernego rozprowadzania ciepła jest aluminium. Przy takiej konstrukcji dna jest ono bardzo wytrzymałe. Rdzeń dna z aluminium idealnie kumuluje ciepło. W końcu stal 18/0 możliwość gotowania na kuchniach indukcyjnych.

Satynowe wykończenie rondli Tom-Gast

Satynowe wykończenie to estetyka oraz dodatkowe właściwości. Satynowe garnki są trwalsze. Satynowe wykończenie minimalizuje przywieranie potraw.

Wywinięte i zaokrąglone ranty rondli Tom-Gast

Wywinięte i zaokrąglone ranty ułatwiają precyzyjne przelewanie płynnych potraw do innych naczyń. Dzięki nim łatwo utrzymać czystość ciągów roboczych profesjonalnej kuchni. W domowej kuchni nie pobrudzimy blatów i podłogi. 

Dane techniczne
P1-2108-13

Opis

Materiał ogólnie
stal nierdzewna 18/10
Gwarancja
5 lat
Pojemność
0,7 l
Średnica
13 cm
Wysokość
5,0 cm
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Inne produkty w tej samej kategorii (32)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się