Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pojemnik porcelanowy ecru GN 2/4 22 mm Rak R-BUGN-24022-4

Charakterystyka pojemnika GN porcelanowego Rak

 • GN 2/4 wymiary 530 mm x 162 mm
 • Pojemność 1,2 l
 • Wysokość 22 mm
 • Przygotowanie potraw: pieczenie, gotowanie, podgrzewanie, garowanie w piecach
 • Przechowywanie: bufety, ciągi wydawcze, bary sałatkowe, bemary, lady chłodnicze
 • Materiał - porcelana:
 • - Bez ołowiu w 100% z naturalnego surowca,
 • - Bardzo twarda, odporna na wyszczerbienia, szok mechaniczny, duże różnice temperatur,
 • - Idealnie gładka - nie absorbuje zapachów, bakterii, tłuszczu.
 • Można piec w temperaturze do +300 °C
 • Można używać w kuchenkach mikrofalowych
 • Nadaje się do mycia w zmywarkach przemysłowych
 • Można sztaplować

135,30 zł brutto
110,00 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Podana cena dotyczy 1szt. Produkt jest pakowany i sprzedawany po: 4 szt.
Kod produktu:
R-BUGN-24022-4
EAN13:
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Pojemnik GN 2/4 wyprodukowany jest z porcelany nie zawierającej ołowiu. Ma pojemność 1,2 litra, a wymiary 530 mm na 162 mm. Wysokość to 22 mm. GN ma zastosowanie do przygotowania potraw. Służy do pieczenia, gotowania, podgrzewania, garowania w piecach. Może być także wykorzystany do ekspozycji na bufetach, ciągach wydawczych, barach sałatkowych, bemarach i ladach chłodniczych. Pojemnik jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, obtłuczenia i zarysowania. Jest odporny na szok termiczny. Porcelanowy GN wyjęty z zamrażarki może być użyty od razu w piecu lub kuchence mikrofalowej. Można go używać do temperatury +300 °C. Nadaje się do mycia w zmywarkach przemysłowych i domowych. Barwa ecru i delikatny połysk wzmacniają efekt estetyczny.

Pojemniki GN porcelanowe Rak  nie zawierają ołowiu - są w 100% bezpieczne

Bezpieczeństwo naczyń jest priorytetem. Zdarza się, że zawierają bardzo szkodliwe dla zdrowia metale ciężkie. Jednym z nich jest ołów. Potrawy o kwaśnym odczynie mogą powodować uwalnianie się większych ilości ołowiu ze ścianek. Jest to szczególnie niebezpieczne w produktach przeznaczonych do żywności. Porcelana Rak nie zawiera ołowiu i jest chemicznie obojętna. Żywność przechowywana w niej jest w 100% zdrowa. 

Szok mechaniczny

50% kaolinu i domieszka skalenia oraz kwarcu przesądza o bardzo wysokiej twardości porcelany Rak. Proces wypalania odbywa się w bardzo wysokich temperaturach do 1460°C. Zwiększa on znacznie wytrzymałość materiału i połysk. Po wypaleniu w takich warunkach porcelana staje się odporna na:

 1. Wyszczerbienia, 
 2. Obtłuczenia, 
 3. Zarysowania.

Zyskuje też wysoki współczynnik sprężystości. Dlatego pojemniki gastronomiczne Rak z porcelany są bardzo wytrzymałe. Można je sztaplować nie ryzykując uszkodzeniem. System sztaplowania oszczędza miejsce na zapleczu kuchennym.

Maksymalna higiena i zdrowe gotowanie bez absorpcji tłuszczów, aromatów, bakterii

Gładkie powierzchnie bez porów jest jak najbardziej wskazana. Nie wnika w nią tłuszcz, a jego  niewielką ilość można szybko  zmyć. Na gładkich powierzchniach nie zatrzymują się bakterie. Taka porcelana nie absorbuje zapachów. W tym samym naczyniu możemy gotować różne potrawy. Mycie gładkiej porcelany przebiega bardzo sprawnie. Można ją myć w zmywarkach gastronomicznych. Porcelana  o takich parametrach daje gwarancję higienicznego gotowania. 

Odporność na szok termiczny, utrzymanie ciepła i zachowanie walorów smakowych 

Dzięki twardości pojemniki GN z porcelany Rak wytrzymują różnice temperatur. GN z zamrażarki można od razu włożyć do pieca lub kuchenki mikrofalowej. Naszą porcelanę wyróżniają  właściwości cieplne. Potrawy umieszczone w porcelanowym pojemniku GN długo pozostają ciepłe. Sam proces gotowania przebiega powoli. Pojemniki nagrzewają się stopniowo. Pozwala to na zachowanie wszystkich walorów składników: smaku i koloru.  Pieczenie lub gotowanie może odbywać się w wysokiej temperaturze do 300 °C. Są przystosowane do gotowania w wysokich temperaturach w kuchenkach mikrofalowych.

Estetyczny wygląd pojemników GN porcelanowych Rak

Porcelana zastawa jest bardzo elegancka. Porcelanowe pojemniki GN bardzo dobrze wyglądają na bufetach. Można w nich estetycznie podawać potrawy.

Dane techniczne
R-BUGN-24022-4

Opis

Materiał ogólnie
porcelana
Wysokość mm
22 mm
Pakowane po
4 szt.
Szerokość mm
162 mm
Długość mm
530 mm
Zastosowania
można myć w zmywarce
Kolor
ecru
Rozmiar GN
GN 2/4
Pojemność
1,2 l
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Inne produkty w tej samej kategorii (8)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się