Zmywarki Winterhalter Profesjonalny sprzęt gastronomiczny do wynajęcia

Potrzebujesz profesjonalnego i niezawodnego sprzętu do swojej firmy, ale nie chcesz angażować środków własnych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie wynajmij jedną z dostępnych zmywarek gastronomicznych firmy Winterhalter

W ofercie do wynajęcia posiadamy 4 typy sprzętu, każda ze zmywarek jest w różnych rozmiarach i jest przeznaczona do innego rodzaju naczyń. Naszym klientom oferujemy atrakcyjną ofertę wynajmu sprzętu na korzystnych warunkach. Stałe miesięczne opłaty i szybka realizacja zamówienia. 

4 specjalistyczne zmywarki dopasowane do różnych potrzeb lokali gastronomicznych

A jaka zmywarka potrzebna jest w Twojej firmie

Zmywarka podblatowa UC

To zmywarka z licznymi programami i dodatkami. Występuje aż w 4 rodzajach dostosowanych do różnych naczyń. Nowoczesna technologia oraz dopasowane programy zmywania gwarantują higieniczną czystość.

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych UF

To zmywarka o dużej skuteczności w usuwaniu zabrudzeń. Posiada szereg udogodnień, jak np. składane drzwi, wózek z koszem i inne. Dostępna jest w 3 rozmiarach.

Zmywarka kapturowa PT

To wydajne, szybkie i pojemne urządzenie do różnego typu naczyń. Doskonała do sztućców, naczyń szklanych i innych (nawet tych nieporęcznych i trudnych do wyczyszczenia). Dostępna jest w 3 rozmiarach.

Zmywarka kompaktowa GS 630

Urządzenie to wyróżnia się dużą mocą oraz funkcjonalnością. Jej zaletą jest niewielki rozmiar oraz idealne efekty mycia wszystkich rodzajów naczyń.

Wyposażamy hotele

W sprzęt gastronomiczny i akcesoria