Serwis urządzeń gastronomicznych Edesa

Agusto Professional – autoryzowany serwis Edesa Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Edesa Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Edesa

Edesa HoReCa Sp. z o.o. powstała w 2003 roku, na obrzeżach Warszawy. Jesteśmy częścią jednego z największych holdingów gastronomicznych na świecie, od ponad 80 lat na rynku. Nasza obecność na rynku, nowoczesne technologie i stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i możliwości sprawia, iż jesteśmy liderem wśród producentów urządzeń gastronomicznych na rynku polskim i europejskim.

Nasza fabryka z halą produkcyjną 8.000 m2 zapewnia zatrudnienie dla 150 pracowników, a nasze moce produkcyjne osiągają do 1200 szt. miesięcznie profesjonalnych szaf i lad wykonanych ze stali nierdzewnej. Stale poszerzamy nasz asortyment produktów, oferując szeroką gamę urządzeń do profesjonalnego wyposażenia kuchni i restauracji.

Jesteśmy dumni z faktu bycia wiarygodnym dostawcą szerokiej gamy produktów, dla klientów w całej Europie. Jesteśmy w stanie zaoferować jeden z najlepszych serwisów, jakość produktu oraz ceny w Europie.