Serwis urządzeń gastronomicznych Jeven

Agusto Professional – autoryzowany serwis Jeven Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Jeven Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Jeven

Fińska firma Yeven Oy działa na rynku skandynawskim od roku 1989 i jest jednym z największych producentów profesjonalnych okapów.

Siedziba firmy Yeven Oy znajduje się w Mikkeli w Finlandii. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Szwecji w miejscowości Söderhamn.

Yeven Oy to nie charakteryzuje ciągła praca nad unowocześnianiem aktualnie produkowanych okapów oraz systematyczne wdrażanie nowych rozwiązań. Jednym z przykładów nowych rozwiązań jest wprowadzenie w 2010 roku do sprzedaży unikalnej i bardzo efektywnej filtracji w okapie pod nazwą TurboSwing. Druga to wprowadzenie w 2014 filtra UV-Turbo, bazującego w swoich rozwiązaniach na filtrze TurboSwing, ale wyposażonego w lampę UV, niegenerującą ozonu.

Przewodnią ideą Yeven Oy jest oferowanie takich produktów i rozwiązań, które zapewnią właściwą i ekonomiczną funkcje wentylacji kuchni. Produkujemy urządzenia, które zapewnią komfortowe warunki powietrza dla ludzi w miejscu ich pracy.

Produkty Yeven Oy oferowane i dystrybuowane są w wielu krajach Europy poprzez sieć własnych biur lub przedstawicieli handlowych. Na rynkach Szwecji i Finlandii Yeven Oy jest największym dystrybutorem okapów do profesjonalnych kuchni.

Wszystkie produkty Yeven Oy wykonywane są zgodnie z normami jakości ISO9001.

Źródłem sukcesów Yeven Oy jest ścisła współpraca z lokalnymi partnerami, szkołami wyższymi, organizacjami branżowymi oraz ciągłe doskonalenie urządzeń i wprowadzanie nowych innowacyjnych rozwiązań.