Serwis urządzeń gastronomicznych Stalgast

Agusto Professional – serwis Stalgast Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Serwis Stalgast Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Stalgast

Od 1990 roku Stalgast wspiera biznesy gastronomiczne naszych klientów, bo ich powodzenie jest naszym sukcesem. Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu. Nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt. Dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo klientom od momentu pojawienia się pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii.

Gastronomia to nasza pasja. We współpracy z najlepszymi specjalistami produkujemy urządzenia gastronomiczne oraz dobieramy produkty renomowanych producentów światowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy.A wszystko to po to, żeby móc Państwu zaoferować wsparcie oparte na kompleksowej współpracy. Od 25 lat działamy jako firma rodzinna. W ostatnim roku rozpoczęliśmy proces sukcesji, zapraszając do Zarządu członków kolejnego pokolenia, aby wspólnie budować przyszłość Stalgast. Łączymy ich świeże spojrzenie z naszym wieloletnim doświadczeniem, żebyśmy mogli jeszcze lepiej Państwa wspierać w działaniach na współczesnym rynku gastronomicznym.

Członkowie młodego pokolenia stopniowo przejmują coraz większe obszary zarządzania firmą. Są młodzi, kreatywni i pełni zapału, co sprawia, że doskonale porozumiewają się z naszymi partnerami z całego świata. Zarządzają procesem produkcji, usprawniają organizację pracy i motywują współpracowników. Wiedzą, jak utrzymać pozycję lidera, którą Stalgast od lat zajmuje na polskim rynku gastronomicznym. Dbają o to, żeby firma plasowała się w europejskiej czołówce. Wkrótce będą tymi, do których będą się Państwo zwracać ze wszystkimi sprawami i wątpliwościami związanymi z gastronomią.