Serwis urządzeń gastronomicznych Viessmann

Agusto Professional – autoryzowany serwis Viessmann Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Viessmann Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Viessmann

Aby przełom energetyczny miał szanse powodzenia, należy poprawić efektywność energetyczną – nie tylko w budownictwie, gdzie zużycie energii jest największe, lecz również w przemyśle. W Niemczech na sektor ten przypada około jedna trzecia rocznego zużycia energii w wysokości około 2500 TWh. Blisko 40 procent tego zużycia można do 2020 roku zaoszczędzić, wdrażając działania modernizacyjne – niebywały potencjał, który można osiągnąć poprzez zastosowanie techniki energooszczędnej. Ponadto inwestycje w ekonomiczne rozwiązania do zasilania w parę, ciepłe i chłodne powietrze oraz energię elektryczną obniżają koszty i pozwalają uzyskać przewagę nad konkurencją.

Firma Viessmann oferuje w tym zakresie kompleksowe rozwiązania systemowe, gwarantujące ekonomiczne zasilanie w parę, ciepłe powietrze (do 116 MW), chłodne powietrze (do 2 MW) i prąd (do 50 MW), a także obszerne portfolio usług od etapu doradztwa/projektowania, poprzez uruchomienie, aż po sam serwis.