Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Preseptol QV środek do szybkiej dezynfekcji powierzchni 750 ml Lakma

PRESEPTOL QV jest ciekłym produktem biobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym i bójczym wobec prątków gruźlicy. W swoim składzie posiada mieszaninę alkoholi i substancje aktywną, która wspomaga biobójcze właściwości alkoholi.

Przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji powierzchni odpornych na wodę i alkohol w jednostkach służby zdrowia, domach opieki oraz innych placówkach użyteczności publicznej. Przeznaczony do powierzchni zarówno mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Można stosować na wszelkie powierzchnie podłogowe i ponad podłogowe oraz urządzenia do utrzymania czystości mikrobiologicznej w systemach HACCP.

Produktu nie należy stosować do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych w obszarze związanym bezpośrednio z działalnością kliniczną.

47,91 zł brutto 50,43 zł
(47,91 zł szt.)
38,95 zł netto
Wysyłka w ciągu 24 h
Kod produktu:
QV750
EAN13:
5907542741925
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

ZASTOSOWANIE/DOZOWANIE

PRESEPTOL QV jest przeznaczony do stosowania ręcznego. Produkt należy stosować w postaci nierozcieńczonej. Ze względu na zawartość substancji lotnych i palnych nie zaleca się stosowania na powierzchniach większych niż 2 m kwadratowe.

Aby uzyskać efekt bakterio- i grzybobójczy oraz biobójczy wobec prątków gruźlicy należy przy pomocy rozpylacza spryskać uprzednio umytą powierzchnie i utrzymywać ją w stanie wilgotnym przez 60 s. Dla uzyskania efektu wirusobójczego utrzymać nawilżenie przez 120 s., stosując około 30 – 50 ml produktu na 1 m2 w zależności od chłonności powierzchni.

Zwrócić uwagę na pełne i równomierne zwilżenie dezynfekowanej powierzchni. Po dezynfekcji, powierzchnie która ma kontakt z żywnością należy spłukać woda przeznaczona do spożycia.

Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego:

• efekt biobójczy (bakterie + grzyby + prątki) wynosi 60 s.

• pełny efekt biobójczy (bakterie + grzyby + prątki + wirusy) wynosi 120 s.

Brak ograniczeń co do terminu użytkowania obiektu i wyposażenia po zabiegu dezynfekcji. Stosować w pomieszczeniach wyposażonych w wentylacje ogólna. Nie zachodzi konieczność instalowania specjalnej wentylacji obiektu z tytułu stosowania produktu.

Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania:

jako bezpośredni i uboczny skutek stosowania, może wystąpić podrażnienie dróg oddechowych, skóry, oczu i jamy ustnej. Pierwsza pomoc: w przypadku inhalacji aerozoli produktu, nos i jamę ustną należy przepłukać wodą; w przypadku skażenia oczu, oczy natychmiast przez kilkanaście minut płukać wodą; w przypadku połknięcia wypłukać usta woda, nie powodować wymiotów. W każdej z opisanych sytuacji należy uzyskać pomoc medyczną. W przypadku kontaktu ze skóra umyć skórę letnia woda z dodatkiem mydła, w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry (zaczerwienienie) skonsultować się natychmiast z lekarzem.

Postępowanie z odpadami produktu:

produkt należy zużyć w całości. Postępowanie z opakowaniem i odpadami opakowaniowymi po produkcie: puste opakowanie przepłukać starannie wodą i skierować do recyklingu, popłuczyny odprowadzić do kanalizacji. W dużych jednostkach, należy opracować i zatwierdzić program postępowania.

Dane techniczne
QV750

Opis

Materiał ogólnie
środek do dezynfekcji
Pojemność ml
750 ml
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Inne produkty w tej samej kategorii (32)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się