Zmywarki Winterhalter i Classeq Profesjonalny sprzęt gastronomiczny do wynajęcia

Potrzebujesz profesjonalnego i niezawodnego sprzętu do swojej firmy, ale nie chcesz angażować środków własnych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie wynajmij jedną z dostępnych zmywarek gastronomicznych firmy Winterhalter

W ofercie do wynajęcia posiadamy 4 typy sprzętu, każda ze zmywarek jest w różnych rozmiarach i jest przeznaczona do innego rodzaju naczyń. Naszym klientom oferujemy atrakcyjną ofertę wynajmu sprzętu na korzystnych warunkach. Stałe miesięczne opłaty i szybka realizacja zamówienia. 

4 specjalistyczne zmywarki dopasowane do różnych potrzeb lokali gastronomicznych

A jaka zmywarka potrzebna jest w Twojej firmie

Zmywarka podblatowa UC

To zmywarka z licznymi programami i dodatkami. Występuje aż w 4 rodzajach dostosowanych do różnych naczyń. Nowoczesna technologia oraz dopasowane programy zmywania gwarantują higieniczną czystość.

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych UF

To zmywarka o dużej skuteczności w usuwaniu zabrudzeń. Posiada szereg udogodnień, jak np. składane drzwi, wózek z koszem i inne. Dostępna jest w 3 rozmiarach.

Zmywarka kapturowa PT

To wydajne, szybkie i pojemne urządzenie do różnego typu naczyń. Doskonała do sztućców, naczyń szklanych i innych (nawet tych nieporęcznych i trudnych do wyczyszczenia). Dostępna jest w 3 rozmiarach.

Zmywarka kompaktowa GS 630

Urządzenie to wyróżnia się dużą mocą oraz funkcjonalnością. Jej zaletą jest niewielki rozmiar oraz idealne efekty mycia wszystkich rodzajów naczyń.

Zmywarki gastronomiczne Winterhalter

Zmywarka gastronomiczna

Seria UC do szkła

Szkło idealnie czyste i błyszczące – dzięki zmywarce do szkła z pełną automatyzacją parametrów zmywania.

Zmywarka do szkła z serii UC to profesjonalne rozwiązanie dedykowane do naczyń szklanych, takich jak: kieliszki, szklanki, kufle, flety do szampana oraz inne. Nowoczesna technologia oraz dopasowane programy zmywania gwarantują higieniczną czystość.

Zmywarka gastronomiczna

Seria UC do naczyń

Każde naczynie idealnie czyste – niezależnie od kształtu i wielkości

Profesjonalna zmywarka do naczyń z serii UC gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania niezależnie od rodzaju naczyń oraz zabrudzeń. Każdy cykl zmywania dostosowany jest do rodzaju wsadu.

Zmywarka gastronomiczna

Seria UC do naczyń bistro

Zmywarka bistro – idealna do małych przestrzeni i zróżnicowanych naczyń

Zmywarka bistro to uniwersalny wariant stworzony z myślą o potrzebach małych lokali. Zmywarka doskonale poradzi sobie z naczyniami, sztućcami oraz szkłem – wszystko w jednym cyklu zmywania.

Zmywarka gastronomiczna

Seria UC do sztućców

Idealnie czyste i gotowe do użycia sztućce w czasie krótszym niż myślisz

Maszyna do płukania sztućców gwarantuje nieskazitelnie czyste sztućce przy znacznym skróceniu czasu oraz oszczędności kosztów. W mgnieniu oka sztućce są gotowe do ponownego użycia – idealnie czyste i wypolerowane.

Zmywarki kapturowe

Seria PT-M

Idealna do mycia szerokiej gamy naczyń

Najmniejsza ze zmywarek kapturowych polecana jest do dużej ilości naczyń w standardowych wielkościach. Można myć w niej naczynia, szkło, bistro oraz płukać sztućce.

Zmywarki kapturowe

Seria PT-L

Pomieści nawet szerokie przedmioty

Ten model wyróżnia się swoją szerokością – ma aż 735 mm. Bez problemu zmieści wielkogabarytowe naczynia, duże talerze do pizzy i nieforemne tace.

Zmywarki kapturowe

Seria PT-XL

Zmieści nawet najdziwniejsze naczynie i nieporęczne przedmioty

To największy model spośród zmywarek kapturowych. Wyróżnia się niezwykłą pojemnością przy zachowaniu idealnej jakości zmywania. Polecana do naczyń, szkła, bistro lub sztućców.

Zmywarki do garnków i przyrządów kuchennych

zmywarka UF-M

Polecamy ją w szczególności do małych i średnich garnków. Zyskała uznanie wśród piekarzy, masarzy i właścicieli restauracji. Sprawdzi się do wszystkich standardowych garnków i naczyń kuchennych.

Zmywarki do garnków i przyrządów kuchennych

zmywarka UF-L

Jej atutem jest dodatkowa wysokość komory wejścia, dzięki temu zmieszczą się do niej bardzo duże formy do pieczenia. Polecamy ją w szczególności piekarzom.

Zmywarki do garnków i przyrządów kuchennych

zmywarka UF-XL

To maszyna, która imponuje rozmiarami. Przeznaczona jest do precyzyjnego mycia nawet największych przyrządów kuchennych. Sprawdzi się w piekarni, masarni i restauracji.

Zmywarka kompaktowa

Seria GS 630

Niewielki rozmiar w połączeniu z wysokim ciśnieniem wody daje doskonałe rezultaty myjące (nawet przy tak niewielkich rozmiarach urządzenia). System rewersyjnemu poruszania ramionami myjącymi gwarantuje maksymalne pokrycie powierzchni mycia.

Zmywarki gastronomiczne Classeq

Zmywarka gastronomiczna

Classeq G400

Zmywarka gastronomiczna

Classeq G400DUO

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D400

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D400WS

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D400DUO

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D500

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D500P

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D500WS

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D500DUO WS

Zmywarka gastronomiczna

Classeq D500DUO

Zmywarka gastronomiczna

Classeq P500A/SH