Projekt do sanepidu dla Kebab

Planujesz otworzyć kebab? aGusto to firma, która zatroszczy się o każdy aspekt Twojego biznesu. Od projektu technologicznego po wyposażenie gastronomiczne - aGusto jest ekspertem, na którym możesz polegać. Dowiedz się więcej o naszej firmie i zobacz, jak możemy Ci pomóc w realizacji marzeń o własnym kebabie.

Profesjonalne projekty technologiczne dostosowane do Twoich potrzeb

aGusto to firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów technologicznych dla różnych branż gastronomicznych, w tym dla kebabów. Nasze projekty technologiczne dla kebab są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i spełniają wymagania Sanepidu. Dysponujemy certyfikatami potwierdzającymi naszą wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.

Wyposażenie gastronomiczne na najwyższym poziomie

W aGusto stawiamy na jakość i funkcjonalność. Oferujemy szeroki wybór wyposażenia gastronomicznego dla kebab, które pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości swojej przestrzeni i zapewnić klientom najlepsze doświadczenia kulinarne. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, aby dostarczyć Ci niezawodne urządzenia, które będą służyć przez długie lata.

Wsparcie w uzyskaniu zgody Sanepidu

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest uzyskanie zgody Sanepidu dla prowadzenia działalności gastronomicznej. Nasze projekty technologiczne spełniają wszelkie wymagania tego urzędu, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów. Dzięki naszej pomocy proces uzyskania zgody Sanepidu będzie łatwiejszy i mniej stresujący.

Doświadczony zespół gotowy do pomocy na każdym etapie

Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą na każdym etapie realizacji Twojego projektu od pomysłu po finalną realizację. Współpracujemy z klientem na każdym etapie, aby zapewnić, że wszystko idzie zgodnie z planem. Nasza współpraca z klientem nie kończy się na dostarczeniu projektu czy sprzętu - jesteśmy dostępni dla Ciebie również po uruchomieniu działalności, oferując serwis urządzeń gastronomicznych.

Realizacje, które mówią same za siebie

Jesteśmy dumni z wielu udanych realizacji, które przeprowadziliśmy dla naszych klientów. Od małych kebabów po duże restauracje - zawsze stawiamy na najwyższy standard obsługi i jakości dostarczanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, aby zobaczyć, jak możemy pomóc Ci w realizacji Twojego projektu.

Szeroka oferta dla różnych branż gastronomicznych

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do kebabów. Oferujemy kompleksowe usługi dla różnych branż gastronomicznych - od barów, przez bistro, cukiernie, firmy cateringowe, aż po kawiarnie i restauracje. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podejmujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie projektów technologicznych oraz wyposażenia gastronomicznego.

Z a’Gusto otworzysz kebab, który zachwyci klientów

Wybierając aGusto, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i pełne zaangażowanie. Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz otworzyć kebab, czy potrzebujesz profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego - jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy przyczynić się do sukcesu Twojego biznesu.

Najważniejsze informacje

Projekt technologiczny lokalu gastronomicznego

Projekt technologiczny lokalu gastronomicznego to fundament niezbędny do zbudowania prężnie działającej firmy w branży HoReCa.

Otwierając własny biznes w gastronomii należy zadbać o wiele aspektów. Najbardziej istotne są elementy, od których zależy, czy dana restauracja lub bar w ogóle zacznie funkcjonować. Dopiero potem warto skupić się na szczegółach.

Do tych pierwszych, najważniejszych wymogów zdecydowanie należy to, czy dany lokal spełnia oczekiwania prawne, na przykład względem SANEPIDu, przepisów przeciwpożarowych czy BHP.

Lokal musi być również dostosowany do profilu przyszłej działalności – chodzi tutaj przede wszystkim o jego funkcjonalność, dopasowanie zgodnie z metrażem, a także o estetykę

Rozwiązania technologiczne

Każdy lokal gastronomiczny wymaga innych rozwiązań technologicznych. Dlatego nie należy stosować gotowych planów.

Projekt lokalu gastronomicznego bierze pod uwagę odpowiedzi na różne pytania. Jakie dania będą serwowane – odmrażane, a może przygotowywane własnoręcznie i na bieżąco? Czy w danej restauracji będzie wykorzystywane mięso lub jaja? Co będzie bazą dla posiłków – półprodukty czy jedynie surowce? Czy dane miejsce będzie posiadało w swej ofercie alkohol? Jak serwowane będą dania i napoje?

Ilość kwestii, jakie trzeba wziąć pod uwagę, jest naprawdę szeroka. Inne rozwiązania będą odpowiednie dla budki z kebabem, inne w restauracji organizującej przyjęcia, a jeszcze bardziej odmienne – w firmie cateringowej.

Proces opracowywania projektu

Projekt technologiczny lokalu gastronomicznego powstaje w dwóch etapach. Wstępnie przygotowywana jest koncepcje wraz z szacunkową wyceną realizacji. Ten etap wymaga ścisłej współpracy z klientem, gdyż poza wyborem określonego rozwiązania musimy je doprecyzować zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami klienta, stosownie do warunków narzucanych przez sam lokal i jego infrastrukturę. Co oczywiste, może tu, na skutek wprowadzanych zmian, dojść do zmiany pierwotnie zakładanych kosztów realizacji.

Przygotowanie koncepcji , przy założeniu ścisłej współpracy ze strony klienta, trwa od 5 do 10 dni. Po zatwierdzeniu opracowanej koncepcji przystępujemy do przygotowania właściwego projektu. Projekt wykonawczy, skonsultowany z SANEPIDem, podbity przez rzeczoznawcę i zgodny z przepisami PPOŻ realizowany jest w ciągu kolenych 10 dni. Oczywiście, klient może poprzestać na samej koncepcji, rezygnując ze szczegółowego projektu.

Koszt (cena) przygotowania koncepcji i samego projektu to wypadkowa wielu czynników. Zależy , między innymi, od skali i stopnia komplikacji projektu, profilu gastronomicznego lokalu, warunków lokalowych, indywidualnych życzeń klientów, zastosowanych rozwiązań.

O co należy zadbać?

Każdy lokal gastronomiczny wymaga innych rozwiązań technologicznych. Dlatego nie należy stosować gotowych planów.

Projekt lokalu gastronomicznego bierze pod uwagę odpowiedzi na różne pytania. Jakie dania będą serwowane – odmrażane, a może przygotowywane własnoręcznie i na bieżąco? Czy w danej restauracji będzie wykorzystywane mięso lub jaja? Co będzie bazą dla posiłków – półprodukty czy jedynie surowce? Czy dane miejsce będzie posiadało w swej ofercie alkohol? Jak serwowane będą dania i napoje?

Ilość kwestii, jakie trzeba wziąć pod uwagę, jest naprawdę szeroka. Inne rozwiązania będą odpowiednie dla budki z kebabem, inne w restauracji organizującej przyjęcia, a jeszcze bardziej odmienne – w firmie cateringowej.

Co zawiera projekt lokalu?

Wstęp do projektu technologicznego to opisanie danego miejsca i prac, jakie zostaną w nim wykonane. Osoby zlecające projekty technologiczne dla lokalu gastronomicznego naszej firmie, mogą być pewne, co do ich rzetelności.

Do każdego z projektów załączmy spis dokumentów, których ściśle się trzymaliśmy. Są to ustawy, rozporządzenia i interpretacje prawne, a także literatura z zakresu gastronomii i przykładowe katalogi producentów wyposażenia gastronomicznego.

W jednym miejscu grupujemy całą dokumentację, jaka jest niezbędna do legalnego i funkcjonalnego prowadzenia własnego lokalu. Projekt przygotowany przez Agusto zawsze jest zgodny z przepisami SANEPIDu, przepisami PPOŻ i BHP.

Przystępujemy również do stworzenia założeń dotyczących miejsca serwowania jedzenia, miejsc dostępnych dla gości, sposobu produkcji i przechowywania dań, a także stworzenia zaplecza socjalnego. Opracowujemy prototyp obsługi i ewentualnej dostawy do klientów

Szczegóły

Każdy projekt technologiczny lokalu gastronomicznego realizujemy kompleksowo, dlatego dbamy również o rzeczy złożone z wielu elementów. Pokazujemy naszym klientom kroki, jakie muszą podjąć w celu organizacji poprawnego przebiegu procesów technologicznych. Każdy projekt konsultujemy z lokalnym oddziałem SANEPIDu.

To odpowiedzi na pytania związane z tym, jak zamawiać i dostarczać produkty, w jaki sposób prawidłowo je przechowywać oraz co zrobić z odpadkami. Równie istotne jest dokładne zaprojektowanie poszczególnych pomieszczeń i stanowisk pracowniczych. Projekt technologiczny podpowiada, ile osób należy zatrudnić oraz zaznajamia z wymaganiami BHP, jakie pracownicy muszą spełnić.

Na samym końcu dodajemy zalecenia dla firmy, która zrealizuje projekt – niezbędne wytyczne dotyczące systemów wodnych i kanalizacji, wentylacji, instalacji gazowej oraz elektrycznej. Przeprowadzamy również aranżację wnętrz, razem z proponowanymi urządzeniami. Zanim dojdzie do ostatecznego zatwierdzenia projektu przez klienta, umożliwiamy wprowadzenie kilku zmian. Uczestniczymy także w odbiorze lokalu przez SANEPID

Kto się pod tym podpisze?

Jesteśmy dumni z naszych projektów, ponieważ klienci chwalą ich przydatność i zadbanie o najmniejsze elementy. Jednak projekt technologiczny lokalu gastronomicznego wymaga jeszcze oficjalnego zatwierdzenia ze strony odpowiednich organów.

Zanim oddamy w Państwa ręce stworzony przez nas projekt technologiczny lokalu gastronomicznego, najpierw musi pojawić się pod nim okrągła pieczęć rzeczoznawcy do spraw BHP, a także rzeczoznawcy ds. sanitarnohigienicznych. Dopiero taka dokumentacja będzie odpowiednia, by odebrać pozwolenie z sanepidu.

Pewność, bezpieczeństwo, wygoda

Już od dziesięciu lat oferujemy naszym klientom kompleksowe projekty technologiczne dla lokalu gastronomicznego. Spełniamy nie tylko wszystkie niezbędne wymogi prawne, normy i skomplikowane przepisy, ale przede wszystkim pomagamy w realizacji marzeń.

To często najważniejsza motywacja, dla której nasi klienci chcą otworzyć własną restaurację, knajpę czy bar. Chcemy pomóc Wam w tym, aby Wasza idea o własnym biznesie stała się rzeczywistością.

Jesteśmy dumni, gdy widzimy, jak kolejny nasz klient rozwija swoje skrzydła w gastronomii. Będziemy cieszyć się również i Twoim sukcesem – dlatego nie zawahaj się skontaktować z nami już teraz