Serwis urządzeń gastronomicznych Edenox

Agusto Professional – serwis Edenox Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Serwis Edenox Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Edenox

Jesteśmy wiodącym producentem urządzeń gastronomicznych, zaangażowanym w tworzenie i dostarczanie unikalnych rozwiązań w naszych innowacyjnych, trwałych i wydajnych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktach. Staramy się wykreować i dostarczać rozwiązania, które wspierają rozwój ekonomiczny naszych partnerów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Ponieważ wspieranie Twojego sukcesu jest naszym celem, zapraszamy do EDENOX .

1 – SPECJALISTA W PRODUKCJI URZĄDZEŃ DO PRZYGOTOWANIA, DYSTRYBUCJI I EKSPOZYCJI POTRAW

Bycie specjalistą oznacza koncentrację na innowacjach. To przekonanie motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowatorskich rozwiązań dla największych wyzwań w zakresie dystrybucji i przygotowywania żywności. Nasze wysiłki są skierowane na rozwój praktycznych, zorientowanych na klienta rozwiązań.

2 – ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

EDENOX oferuje elastyczne, indywidualne rozwiązania, które pomogą w budowaniu Twojego biznesu i urzeczywistnianiu Twoich celów. Oferujemy doświadczenie, wygodę oraz pełną gamę produktów i usług. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań, które spełniają standardowe wymagania, dostosowują się do indywidualnych zmian, a także pasują do każdej przestrzeni. Nasze portfolio produktów zawiera standardowe, powszechnie stosowane rozwiązania jak również te unikalne, “szyte na miarę” i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Do współpracy zapraszamy również partnerów OEM, którym oferujemy dostęp do dedykowanych zespołów projektowych, naszą wiedzę, obniżenie kosztów produkcji, szybkie dotarcie z własnym produktem na rynek oraz zwiększenie widoczności marki.
Bez względu na to czy używasz, sprzedajesz czy produkujesz sprzęt gastronomiczny, EDENOX posiada indywidualnie dostosowane rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

3 – MIĘDZYNARODOWA FIRMA PRODUKCYJNA

Nasze produkty pochodzą z sześciu własnych zakładów produkcyjnych, z pięciu różnych krajów na trzech kontynentach.
Spójne standardy jakości i procesów produkcyjnych we wszystkich zakładach gwarantują wysoki standard wykonania urządzeń “made by EDENOX ” na całym świecie. Łącznie 100.000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej jest w każdej chwili gotowe by sprostać Twoim potrzebom. Duże moce produkcyjne w połączeniu z naszą siecią dostaw oraz doświadczeniem logistycznym zapewniają nam opinię solidnego i niezawodnego dostawcy.

4 – WYSOKA JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

EDENOX wdrożyła i certyfikowała Systemy Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodnie z międzynarodowymi standardami UNE-EN-ISO 9001:2008 i UNE-EN-14001:2004.