Serwis urządzeń gastronomicznych Halton

Agusto Professional – autoryzowany serwis Halton Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Halton Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Halton

Innowacyjne technologie tworzą największy wybór rozwiązań dla kuchni wysokowydajnych…

Każda technologia, system lub produkt opracowany przez Halton jest tworzony, aby osiągnąć jeden lub więcej z filarów rozwiązań kuchni wysokowydajnych Halton: Efektywność energetyczna, Jakość środowiska wewnętrznego (IEQ), Bezpieczeństwo żywności i przeciwpożarowe, Oczyszczanie powietrza.

Nasze innowacje pozwalają na dostarczanie rozwiązań wentylacji kuchni z największej i najbardziej zaawansowanej technologicznie oferty. Innowacje przedstawione poniżej to tylko przedsmak…

Jeżeli coś staje się twoją pasją, innowacja zaczyna być twoją drugą naturą

Halton Foodservices działa w jednej z najbardziej skomplikowanych i wymagających branż komercyjnej wentylacji: kuchniach profesjonalnych.

Wydajność energetyczna, bezpieczeństwo, jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń i kontrola emisji są czterema filarami Wysokowydajnej Kuchni Halton – kuchni, która łączy w sobie użyteczność, trwałość i rentowność.