Serwis urządzeń gastronomicznych Winterhalter

Agusto Professional – autoryzowany serwis Winterhalter Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Winterhalter Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

Informacje o marce

Winterhalter

Wiele z tego, co czyni Winterhalter tym, czym jest dzisiaj, ma swoje korzenie w przeszłości. W latach 40. i 50., kiedy Karl Winterhalter założył i zaczął rozwijać firmę. Już wtedy pewne rzeczy były charakterystyczne dla Winterhalter. Bliskość do klienta, na przykład. Chęć opracowywania nowych rozwiązań. I odwaga wprowadzania ich na rynek. Lub dążenie do skoncentrowania się na najdrobniejszych szczegółach i ponad wszystko – nad jakością. Wszystko to odegrało rolę w umożliwieniu małej firmie rozwinięcia się od dostawcy maszyny do kompleksowego dostawcy systemów dla technik zmywania. Aby zostać specjalistą w zakresie zmywania i globalnym graczem.

Produkcja jest nadal prowadzona w Niemczech i Szwajcarii – i jeśli chodzi o właścicieli Jürgena i Ralpha Winterhaltera, nie jest to przedmiotem dyskusji. Oni konsekwentnie wspierają jakość i pozostają wierni swoim korzeniom. W Tajlandii utworzono kolejny zakład produkcyjny, aby móc skuteczniej sprostać specyficznym wymaganiom rynku azjatyckiego i zbliżyć się do tamtejszych klientów. Jakkolwiek mogą być w tej kwestii pragmatyczni, ich myślenie jest wizjonerskie w innych dziedzinach. Jeśli chodzi o przyszłość firmy, na przykład. Winterhalter jest obecnie w trakcie wprowadzania technik zmywania w erę cyfrową. Oczywiście trzymając się swoich tradycji: dużej ilości kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi. I zawsze zgodnie z mottem: jako specjalista w zakresie zmywania, chcemy rozwiązać problemy ze zmywaniem naszych klientów.